O klubu

Už pár let to bude co se v Telči florbal hraje, však pod názvem Orel Telč. Už tehdá na samotném začátku to mělo úroveň, ale nikdo se neodhodlal udělat ten první krok kupředu za těmi nejvyššími cíli.

logo_orel jednota

             Po dlouhém uvažováním, dumáním a spojením všech hlav dohromady, jsme se rozhodli, založit doposud jediný Florbalový oddíl v Telči. Většina borců z Telče v tu dobu reprezentovala vedlejší město Dačice, florbalový klub TJ Centropen Dačice, kde hráli za muže A“ divizi C a muže B Jihočeskou ligu. Zbytek se zúčastňoval amaterských turnajů po celé České Republice s docela uspěšnými výkony. Proto vznikla v místní restauraci „Armagedon“ síň slávy. Jenomže amaterské turnaje a různé přátelské utkání už nás nenaplňovali, tak jak bychom si přáli a tím vše začalo … 

síň slávy

              V tu dobu jsme měli tolik zkušeností a natolik odhodlaní, plní energie, že od září roku 2014 se přihlásíme do ligy, což se také uskutečnilo. Liga s názvem Liga Vysočiny, ve které se nachází 13 mužstev se stalo skutečností a pro mnohé z nás splněný sen, když se v šesti tisícovém městě, něco takového zrealizuje a to pouze v partě borců. Ikdyž to stálo tolika síly, námahy pro některé z nás i nervů, tak teď na sebe můžeme být hrdí a proto si říkáme T.J. Sokol Telč.

T.J. Sokol Telč

 

1 Comment

  1. Anonym napsal:

    Tady to chce doplnit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat