Rozpis utkání

8.10 0:00 Florbal Telč Lvíčata Spartak Pelhřimov – žlutí SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
8.10 0:00 Florbal Telč Lvíčata Spartak Pelhřimov SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
8.10 0:00 SK Jihlava Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
8.10 0:00 Florbal Telč Tygříci Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
21.10 0:00 Florbal Telč Lvíčata Florbal Telč Tygříci SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
21.10 0:00 Florbal Telč Lvíčata SK JUVENIS PŘIBYSLAV SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
21.10 0:00 Hippos Žďár n/S. Benjamins Florbal Telč Lvíčata SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
21.10 0:00 Florbal Telč Lvíčata ASK Bystřice n.P. Orli SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
12.11 0:00 FBŠ Jihlava – girls Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
12.11 0:00 Jaroměřice – Sk JeMoBu Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
12.11 0:00 Florbal Telč Lvíčata SK Jihlava SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
12.11 0:00 Florbal Telč Lvíčata Snipers Třebíč modří SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
26.11 0:00 Florbal Telč Lvíčata SK Jihlava SH ZŠ Hradecká Telč
26.11 0:00 Jaroměřice – Sk JeMoBu Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Hradecká Telč
26.11 0:00 Florbal Telč Lvíčata Spartak Pelhřimov – žlutí SH ZŠ Hradecká Telč
26.11 0:00 Snipers Třebíč bílí Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Hradecká Telč
10.12 0:00 Florbal Telč Lvíčata Spartak Pelhřimov – žlutí MSH Dačice
10.12 0:00 Florbal Telč Lvíčata TJ Centropen Dačice MSH Dačice
10.12 0:00 Spartak Pelhřimov Florbal Telč Lvíčata MSH Dačice
10.12 0:00 Florbal Telč Tygříci Florbal Telč Lvíčata MSH Dačice
14.1 0:00 Snipers Třebíč bílí Florbal Telč Lvíčata MSH Dačice
14.1 0:00 Snipers Třebíč modří Florbal Telč Lvíčata MSH Dačice
14.1 0:00 Florbal Telč Lvíčata Florbal Telč Tygříci MSH Dačice
14.1 0:00 Florbal Telč Lvíčata TJ Centropen Dačice MSH Dačice
4.2 0:00 Spartak Pelhřimov – žlutí Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
4.2 0:00 Florbal Telč Tygříci Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
4.2 0:00 Florbal Telč Lvíčata TJ Centropen Dačice SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
4.2 0:00 Spartak Pelhřimov Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
17.2 0:00 Spartak Pelhřimov Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
17.2 0:00 ASK Bystřice n.P. Orli Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
17.2 0:00 Florbal Telč Lvíčata FBŠ Jihlava – girls SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
17.2 0:00 Florbal Telč Lvíčata Snipers Třebíč modří SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
18.3 0:00 Florbal Telč Lvíčata SK JUVENIS PŘIBYSLAV SH ZŠ Hradecká Telč
18.3 0:00 Spartak Pelhřimov Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Hradecká Telč
18.3 0:00 Florbal Telč Lvíčata Jaroměřice – Sk JeMoBu SH ZŠ Hradecká Telč
18.3 0:00 Snipers Třebíč bílí Florbal Telč Lvíčata SH ZŠ Hradecká Telč
15.4 0:00 Florbal Telč Tygříci Florbal Telč Lvíčata SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
15.4 0:00 ASK Bystřice n.P. Orli Florbal Telč Lvíčata SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
15.4 0:00 Florbal Telč Lvíčata SK JUVENIS PŘIBYSLAV SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
15.4 0:00 Florbal Telč Lvíčata Hippos Žďár n/S. Benjamins SH Na Bouchalkách Žďár n/S.

No Comments

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde