Rozpis utkání

15.10 0:00 Florbal Telč Sk JeMoBu SH ZŠ Okříšky
15.10 0:00 Florbal Telč PSKC Okříšky SH ZŠ Okříšky
15.10 0:00 KC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Okříšky
15.10 0:00 Florbal Telč Orel Kněžice SH ZŠ Okříšky
29.10 0:00 PSKC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Okříšky
29.10 0:00 Snipers Třebíč modří Florbal Telč SH ZŠ Okříšky
29.10 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč SH ZŠ Okříšky
29.10 0:00 KC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Okříšky
19.11 0:00 Florbal Telč SK Jihlava SH ZŠ Hradecká Telč
19.11 0:00 Spartak Pelhřimov Florbal Telč SH ZŠ Hradecká Telč
19.11 0:00 Florbal Telč Spartak Pelhřimov – bílí SH ZŠ Hradecká Telč
19.11 0:00 Sk JeMoBu Florbal Telč SH ZŠ Hradecká Telč
2.12 0:00 Florbal Telč Orel Kněžice SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
2.12 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč modří SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
2.12 0:00 Snipers Třebíč Florbal Telč SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
2.12 0:00 Florbal Telč SK JUVENIS PŘIBYSLAV SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
16.12 0:00 Florbal Telč KC Okříšky SH Kněžice
16.12 0:00 PSKC Okříšky Florbal Telč SH Kněžice
16.12 0:00 Orel Kněžice Florbal Telč SH Kněžice
16.12 0:00 Florbal Telč KC Okříšky SH Kněžice
16.12 0:00 PSKC Okříšky Florbal Telč SH Kněžice
16.12 0:00 Orel Kněžice Florbal Telč SH Kněžice
7.1 0:00 KC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Okříšky
7.1 0:00 Snipers Třebíč modří Florbal Telč SH ZŠ Okříšky
7.1 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč SH ZŠ Okříšky
7.1 0:00 PSKC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Okříšky
28.1 0:00 Florbal Telč KC Okříšky SH ZŠ Hradecká Telč
28.1 0:00 PSKC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Hradecká Telč
28.1 0:00 Florbal Telč Sk JeMoBu SH ZŠ Hradecká Telč
28.1 0:00 Florbal Telč KC Okříšky SH ZŠ Hradecká Telč
28.1 0:00 PSKC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Hradecká Telč
28.1 0:00 Florbal Telč Sk JeMoBu SH ZŠ Hradecká Telč
4.3 0:00 Florbal Telč TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
4.3 0:00 Florbal Telč Spartak Pelhřimov SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
4.3 0:00 Spartak Pelhřimov – bílí Florbal Telč SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
4.3 0:00 Florbal Telč Pacovští Honzíci SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
24.3 0:00 FBŠ Jihlava Florbal Telč SH Kněžice
24.3 0:00 FBŠ Jihlava – girls Florbal Telč SH Kněžice
24.3 0:00 Florbal Telč TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons SH Kněžice
24.3 0:00 Florbal Telč Orel Kněžice SH Kněžice
7.4 0:00 Snipers Třebíč Florbal Telč SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
7.4 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč modří SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
7.4 0:00 Florbal Telč Orel Kněžice SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
7.4 0:00 Snipers Třebíč Florbal Telč SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
7.4 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč modří SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
7.4 0:00 Florbal Telč Orel Kněžice SH ZŠ Horka-Domky Třebíč

No Comments

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde