Rozpis utkání

21.10 0:00 Spartak Pelhřimov – modří Florbal Telč SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
21.10 0:00 Pacovští Honzíci Florbal Telč SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
21.10 0:00 Florbal Telč FBŠ Jihlava SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
21.10 0:00 Snipers Třebíč Florbal Telč SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
11.11 0:00 Florbal Telč TJ Centropen Dačice SH Kněžice
11.11 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč SH Kněžice
11.11 0:00 Orel Kněžice Florbal Telč SH Kněžice
11.11 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč modří SH Kněžice
25.11 0:00 FBŠ Jihlava – girls Florbal Telč SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
25.11 0:00 ASK Bystřice n.P. Florbal Telč SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
25.11 0:00 Florbal Telč PSKC Okříšky SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
25.11 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
9.12 0:00 FBŠ Jihlava – girls Florbal Telč SH Dolní Cerekev
9.12 0:00 Orel Kněžice Florbal Telč SH Dolní Cerekev
9.12 0:00 Florbal Telč Spartak Pelhřimov – modří SH Dolní Cerekev
9.12 0:00 Snipers Třebíč modří Florbal Telč SH Dolní Cerekev
21.1 0:00 Florbal Telč Spartak Pelhřimov – modří SH ZŠ Pacov
21.1 0:00 Florbal Telč Spartak Pelhřimov SH ZŠ Pacov
21.1 0:00 Pacovští Honzíci Florbal Telč SH ZŠ Pacov
21.1 0:00 Florbal Telč TJ Centropen Dačice SH ZŠ Pacov
18.2 0:00 Florbal Telč PSKC Okříšky SH ZŠ Hradecká Telč
18.2 0:00 Spartak Pelhřimov – modří Florbal Telč SH ZŠ Hradecká Telč
18.2 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč modří SH ZŠ Hradecká Telč
18.2 0:00 TJ Centropen Dačice Florbal Telč SH ZŠ Hradecká Telč
18.3 0:00 SK JUVENIS PŘIBYSLAV Florbal Telč SH Přibyslav
18.3 0:00 Hippos Žďár n/S. Florbal Telč SH Přibyslav
18.3 0:00 Florbal Telč Pacovští Honzíci SH Přibyslav
18.3 0:00 ASK Bystřice n.P. Florbal Telč SH Přibyslav
15.4 0:00 Florbal Telč Snipers Třebíč SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
15.4 0:00 Florbal Telč Spartak Pelhřimov SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
15.4 0:00 Hippos Žďár n/S. Florbal Telč SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
15.4 0:00 KC Okříšky Florbal Telč SH ZŠ Osvobození Pelhřimov

No Comments

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich